Wiele osób pytało co oznaczą te dziwne zielone klepsydry na marszach „aktywistów ekologicznych” dlatego
postanowiłem przyjrzeć się tematowi i ukazał się obraz nowej,ultra-skrajnej organizacji o nazwie Extinction Rebelion,tak ten symbol klepsydry który widzimy na tak zwanych „protestach klimatycznych” jest właśnie znakiem tej organizacji.
Extinction Rebelion znana jest z bardzo kontrowersyjnych przedstawień kierowanych głównie do młodych ludzi.
Polegają one między innymi na ustawianiu szubienic i symulowaniu powieszenia,rozlewaniu substancji przypominającej krew w miejscach publicznych a następnie tarzaniu się w niej,przyklejaniu się do chodników,czy udawaniu trupów w szkołach.Tak zwane „Czerwone Wdowy” o których mogliście niedawno usłyszeć to również ER.
Extinction Rebellionzostała założona 31 Października 2018 a w tym czasie zdążyła otworzyć swoje oddziały w większości krajów Unii Europejskiej i największych państwach na świecie(ciekawe skąd wzięli na to pieniążki? hmm)
Tu trop prowadzi do platformy start-upowej o nazwie We Don’t Have Time której założycielem jest Ingmar Rentzhog ekspert od PR powiązany ze szwedzkimi grupami inwestycyjnymi i kapitałowymi.
Aby promować sieć społecznościową, We Don’t Have Time rekrutowało młodych aktywistów medialnych, takich jak wszystkim już dobrze znana Greta Thunberg, a także Jamie Margolin , nastoletnią założycielkę ruchu młodych aktywistów klimatycznych Zero Hour
Firma ma zarząd i radę doradczą, w tym przedstawiciela giganta meblowegoIKEA. Dyrektorem generalnym firmy jest Ingmar Rentzhog ; David Olsson jest dyrektorem operacyjnym.
W lutym 2019 r. Byli jedynymi osobami z pensją w firmie 😉
Ingmar Rentzhog jest także założycielem i dyrektorem generalnym konsultanta ds. Komunikacji Laika , a także liderem Projektu Rzeczywistości Klimatu byłego wiceprezydenta Al Gore

Wnioski pozostawiam wam ͡° ͜ʖ ͡°) i zachęcam do sprawdzenia w jakich inicjatywach biora udział wasze dzieci i czy to na pewno normalne..

#ekologia #gretathunberg #polska #swiat #ciekawostki #csiwykop #4konserwy #bekazlewactwa